Anasayfa / Teknoloji / En iyi İkinci Dünya Savaşı temalı filmler!

En iyi İkinci Dünya Savaşı temalı filmler!

Sinemaseverler için güzel bir konu ile karşınızdayız. Hafta sonunuzu eğlenceli ve bir o kadar güzel bir filmle geçirmeye ne dersiniz?

Bu hafta vizyona giren filmler: 21 Nisan

Bu hafta vizyona giren filmler: 21 Nisan

7 Nisan haftasında vizyona giren filmler arasında uzun süredir beklenen Kolonya Cumhuriyeti ön…

En iyi İkinci Dünya Savaşı temalı filmler!

Hazırladığımız bu konu ile birlikte, siz değerli okurlarımızı ikinci dünya savaşının soluksuz ve acımasız maceralarına götürüyoruz. Derlediğimiz bu konu ile birlikte, kesinlikle izlemenizi önerdiğimiz ‘’En İyi 2. Dünya Savaşı Temalı Filmleri’’ bir araya getirdik.

İşte karşınızda ‘’ En İyi 2. Dünya Savaşı Temalı Filmler’’

17-04/23/fury.jpg

FURY

1945 yılının Nisan ayında geçen Fury, ikinci dünya savaşı konusu ile oldukça dikkatleri üzerine toplayan bir yapım olduğunu belirtelim. İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçen film aksiyon sahneleri ile uzun bir süre ikinci dünya savaşı filmine doyacaksınız.

Filmin konusunda kısaca bahsedecek olursak, Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman‘dan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor. 

Filmin baş rollerini Brad Pitt, Shia LaBeouf ve Logan Lerman paylaşıyor. Eğer Fury’i izlemediyseniz, kesinlikle izlemenizi öneririz.

Hakkında admin

Ek Kontrol

ABD ile Rusya arasında siber saldırı krizi!

Rus hackerlar tarafından geçtiğimiz ay sonuçlanan ABD Başkanlık Seçimleri'ne karşı siber saldırı düzenlendiği iddiası, iki ülke arasında devam eden tartışmaları diplomatik krize dönüştürdü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir